ZBOG RADOVA: Veliko Gradište i još tri naselja večeras i sutra bez vode

Zbog priključenja poslovno – stambenog objekta velikog kapaciteta i popravke vodovodne mreže Veliko Gradište, Požeženo, Kusiće i Beli Bagrem ostaju bez vode.

Foto: Privatna arhiva

JKP “Dunav Veliko Gradište” obaveštava sve korisnike gradske vodovodne mreže u Velikom Gradištu, Požeženu, Kusiću i Belom Bagremu da će u toku večernjih časova 13. oktobra 2020. godine biti slabiji pritisak vode a u toku ranih jutarnjih časova i prepodnevnih časova dana 14. oktobra 2020. godine, do 12 sati neće biti vode u sistemu zbog priključenja poslovno – stambenog objekta velikog kapaciteta i popravke vodovodne mreže za koje je neophodno da voda bude isključena.

JKP “Dunav” će nastojati da prekid snabdevanja traje što je moguće kraće i odmah po priključenju poslovno – stambenog objekta nastaviće se vodosnabdevanje.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker