Svečani osmomartovski program „Damama na dar“ u Kulturnom centaru u Velikom Gradištu

Svečani program, povodom Međunarodnog dana žena, koji tradicionalno organizuje  Kulturni centar „Vlastimir Pavlović Carevac“ Veliko Gradište, biće održan u subotu, 4. marta, na sceni Kulturnog centra.

Početak muzičko-scenskog programa, u okviru koga će nastupiti Anasambl narodnih igara i pesama „Vlastimir Pavlović Carevac“ i Amatersko pozorište „Žanka Stokić“ Veliko Gradište, Baletski studio „Amadeus“ i KUD „Mladost“ Poljana, zakazan je za 19.00 časova.

Pozivamo vas da svojim prisustvom uveličate svečanost.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker