TUGA: Roditelji zbog korone nisu mogli da sahrane svog Marka koji se udavio u Srebrnom jezeru

Marko Kostadinović (22), koji se utopio u Srebrnom jezeru posle prvomajske pijanke s društvom kad mu se čamac probušio i potonuo, sahranjen je juče u rodnom selu Poljana kod Požarevca.

Foto: Facebook

Kostadinovića na večni počinak nisu ispratili roditelji, koji se nalaze u inostranstvu, te zbog pandemije nisu mogli da dođu u Srbiju. Od nesrećnog mladića juče su se oprostili rođaci, kao i supruga, s kojom je nedavno sklopio brak.

– Celo selo je u suzama, ali je na sahrani bilo malo ljudi zbog koronavirusa. Marku na grob nisu došli čak ni roditelji! On je nedavno otpočeo zajednički život sa M. K., koja je, navodno, pre nekoliko dana saopštila Markovoj porodici da je trudna. Žalosno je što dete neće upoznati oca – ispričali su rođaci mladića.

(Tpknews.com/Kurir)

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close