PORODICA 6 DANA NE ZNA NIŠTA O NJOJ: Tamara se iz Venecije preselila u Milano i nestala

Nišlijka Tamara Zlatković (46) nestala je u Milanu, objavila je njena porodica na Fejsbuku. Tamara se u Milano preselila iz Venecije 29. novembra ove godine. U Milanu je boravila u hotelu u severnom delu grada, dok je istovremeno tražila stan.

Foto: Screenshot Facebook

Poslednji put su roditelji i prijatelji kontaktirali s njom u periodu između 10. i 13. decembra, a zatim joj se 14. decembra gubi svaki trag, prestaje da bude aktivna na mrežama i telefon joj je nedostupan.

Kako navodi porodica, Tamara nije osoba koja bi svojevoljno prestala da se javlja i kontaktira sa svojima.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker