STRAVIČNA NESREĆA: Mladi motorista (26) krenuo na festival, pa poginuo (VIDEO)

U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se juče, oko 13 sati, dogodila, na ulazu u Kikindu, poginuo je D. S. (26) iz Tobe, u opštini Nova Crnja.

Foto: Saša Urošev

On je stradao vozeći motor kada se direktno sudario sa automobilom, kikindskih registarskih oznaka, kojim je upravljao N. I. (27) iz Kikinde, a koji je dolazio iz suprotnog pravca, potvrđeno je u kikindskoj policiji.

– Motor se kretao Svetosavskom ulicom, iz pravca grada i prešao je raskrsnicu Svetosavske i Partizanske ulice, jer je na semaforu bilo zeleno svetlo. Iz suprotnog pravca, ka gradu je išao automobil “ford mondeo” koji je skrenuo levo, ka kvantaškoj pijaci. Tada je došlo do direktnog sudara. Vozač motora na licu mesta je poginuo – ispričao je Mirko Brkanlić, predsednik Moto kluba “No limits” iz Kikinde, čiji je stradali bio član.

Kako Brkanlić kaže, njegov prijatelj je došao u Kikndu kako bi sa ostalim motoristima otišao na “Kobasicijadu” u Turiju.

– Daniel je radio u Beču i bio je član našeg kluba. Čekali smo ga kod moje kuće da nam se pridruži kako bi zajedno išli na “Kobasicijadu”. Hitna pomoć je došla na lice mesta, ali Danielu nije bilo pomoći – rekao je Brkanlić.

Uviđaj na licu mesta obavili su pripadnici policije i tužilaštva. Istraga će preciznije utvrditi pod kojim okolnostima je došlo do sudara i kojom brzinom se kretali motor i automobil, kao i druge detalje ove teške saobraćajne nesreće.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker