EKIPA PAKLENIH KUVARA: “Smederevac” poklonili drugu!

Učenici drugog razreda kuvarskog smera Ekonomsko-trgovinske škole u Požarevcu, koji su jesenas osvojili šporet “Smederevac” na takmičenju “Izađi mi na teglu”, odlučili su da ga poklone svom drugu koji potiče iz socijalno ugrožene porodice.

Ekipa Pakleni kuvari

Humani srednjoškolci ovu nagradu osvojili su u septembru, u konkurenciji 14 ekipa iz Braničevskog i Podunavskog okruga, među kojima su preovladavali kuvari i domaćice sa dugogodišnjim iskustvom.

I pored tako jake konkurencije, srednjoškolska muško-ženska ekipa “Pakleni kuvari”, koju je predvodila profesorka kuvarstva Tanja Marković, sasvim zasluženo popela se na  pobednički tron i osvojila zlatnu medalju, pehar i šporet na čvrsto gorivo “Smederevac”.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker