PAO SNEG U AUSTRIJI, PA NAPRAVIO HAOS: Škole zatvorene, 1.000 domaćinstava bez struje (VIDEO)

Prve jake snežne padavine izazvale su danas haos u delovima Austrije, u pokrajinama Koruška, Tirol, Salcburg.

U Koruškoj su škole ostale zatvorene zbog velikih količina snega, a 1.000 domaćinstava u regionu od Inerkremsa do Oberes Meltal ostalo je bez struje. U Koruškoj je i više puteva moralo biti zatvoreno za saobraćaj zbog drveća koje se srušilo na kolovoz.

Prema saopštenju policije, i Kačbergtunel na autoputu Tauernautoban (A10) privremeno je zatvoren za saobraćaj. Snežne padavine negativno utiču na železnički saobraćaj, koji je obustavljen između mesta Šladming i Grebming. Tokom noći palo je više od 70 centimetara snega na zapadu Austrije.

PODRŽITE NAŠ RAD KOJIM KLIKOM NA REKLAMU HVALA!

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker