UHVAĆEN PETROVAČKI LOPOV POGREBNIK: Sa grobova u Šetonju i Tabanovcu krao vence i preprodavao

Policija u Petrovcu na Mlavi rasvetlila je krađu venaca sa groblja u Šetonju i Tabanovcu neposredno nakon izvršenog krivičnog dela i pronašli petrovačkog pogrebnika Milomira Ilića (60) protiv koga je podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo krađa.

Ilustracija

Sumnja se da je on u više navrata sa groblja u Šetonju i Tabanovcu krao vence sa grobova koje je kasnije preprodavao u svojoj pogrebnoj radnji u Petrovcu na Mlavi.

Lopov je otkriven po prijavi građanina koji je mobilnim telefonom snimio Ilića dok je krao vence sa grobova.

Inače, ovaj petrovački lopov pogrebnik je policiji itekako poznat. U avgustu 2020. godine, Ilić je svom konkurentu Danijelu Kostiću, vlasniku pogrebnog preduzeća „Kostić“, ukrao opremu za skladištenje tela preminulih.

Takođe, istog meseca prošle godine pre krađe hladnjače svom konkurentu, Ilić je u naselju Ćovdin, za vreme svađe zbog nerešenog sudskog spora sa komšijom, pokazivao polni organ i komšinici i njegovom komšiji.

(Tpknews.com)

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker