UKUVAVANJE PRED RADIKALIZACIJU: Danas prazan kotlić, sutra kuvanje supe u vrednosti od 50 dinara!

Ispred Upravne zgrade preduzeća „Kostolac Usluge“ d.o.o. u Kostolcu, radnici tri sindikalne organizacije: „Sloga“, „Nezavisnost“ i „Kostolac usluge“ danas su održali drugi po redu performans, ovoga puta „praznog kotlića“. Za sutra najavljuju kuvanje supe u vrednosti od 50 dinara.

Foto: Promo

Podsećamo, zahtevi sindikata su povećanje zarada za 20 odsto, da se povećaju zarade i za angažovana lica na PP ugovorima, i toplog obrok u iznosu od 300 dinara po radnom danu, a koji sada iznosi 50. dinara.

Predsednici sva tri reprezentativna sindikata: Ilija Florić iz Sloge, Slađan Savić iz Sindikata Kostolac usluge i Marko Bugarin iz sindikata Nezavisnost, očekuju da im se direktor Dragoslav Đokić obrati I da zaočnu dijalog o rešavanju zahteva.

Ukoliko do toga ne dođe, sindikalci će kako su I ranije najavili razmotriti da od ponedeljka umesto performansa krenu u radikalizaciju.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker