Počele pripreme za izgradnju nove sportske hale na Srebrnom jezeru (FOTO)

Na Srebrnom jezeru, u utorak je počelo uređenje terena za izgradnju nove sportske hale.

Postavljena je ograda, očišćeno zemljište i obeleženo mesto, a u narednim danima očekuje se i polaganje kamena temeljca novog objekta.

Projekat finansiraju Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija u vrednosti od 85 miliona i opština Veliko gradište sa 1.8 miliona dinara, a za završetak građenja određen je 04.03.2018. godine.

Nova hala biće izgrađena tik do profesionalnih košarkaških terena na kojima se održava i Košarkaški kamp TEO4, u kojem ekipa našeg reprezentativca i olimpijca, Miloša Teodosića, uspešno obučava decu iz raznih zemalja, već drugu sezonu. Višenamenska sportska hala moći će da zadovolji i standarde reprezentacije pa je Veliko Gradište na sigurnom putu da, pored košarkaškog, postane i odbojkaški centar Srbije i regiona.

TPKNEWS/SOVG

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker