KAFE PRIMA: Poetskom rečju Veliko Gradište glasno će reći “STOP NASILJU NAD ŽENAMA!”

Veliko Gradište je jedan od mnogobrojnih gradova iz Srbije koji će, posredstvom Grupe Lucido Marine Grasilović, glasno reći “STOP NASILJU NAD ŽENAMA!”.

Plakat

Povodom Međunarodnog dana borbe protiv nasilja nad ženama, u ponedeljak 25. novembra održaće se pesničko veče “Poetskom rečju stop nasilju nad ženama” u Kafe “Prima” u ulici Beogradska 2, u Velikom Gradištu sa početkom u 18:00 časova.

Tim povodom svoje stihove govoriće Marija Miloradović, Igor Mišurović, Jovan Arsić, Tanja Đurđević i Nikola Branković. Veče će upotpuniti i recitatori Jasna Vučković, Stanislava Savović i Nikola Arsić, uz muzičku podršku Predraga Bogićevića, Nikole Brankovića i vokala Isidore Vučković.

Voditelj programa je Marija Miloradović, a fotograf je Lazar Miloš Grujić. Organizator ove manifestacije je Grupa Lucido Marina Grasilović.

Ulaz je slobodan.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker