ZBOG VUČIĆA ESKALIRALA KOMŠIJSKA SVAĐA: Petrovčanin u Beču pokušao nožem da izbode komšiju jer je psovao predsednika

Prošlog ponedeljka oko 19:00 časova, došlo je do eskalacije komšijskog sukoba u bečkom okrugu Favoriten.

Foto: Ilustracija

Kako prenose austrijski mediji, u stanu, u stambenom kompleksu u ulici Laxenburger Strasse, u ponedeljak oko 19:00 časova, nakon više popijenih čašica rakije, izbila je svađa između dvoje državljana Srbije, obojica iz okoline Petrovca na Mlavi.

Svađa je eskalirala kada je 34-godišnjak počeo da psuje predsednika Srbije Aleksandra Vučića, nakon čega je njegov 45-gošnji sunarodnik uzeo kuhinjski nož dužine 30 centimetara i zamahnuo dva puta prema 34-gošnjaku u nameri da ga izbode u stomak.

Međutim, kako navode austrijski mediji, 34-godišnjak je reagovao refleksno, zgrabio je stolicu i koristio je kao štit što mu je verovatno spaslo život.

Napadač je nakon toga pobegao, ali policija je uspela vrlo brzo da ga locira i uhapsi.

(Tpknews.com)

One Comment

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close