PLJAČKA VEKA U NJUJOJRKU: Trojica lopova pored 7.000 policajaca oteli dijamante vredne šest miliona evra (VIDEO)

Pljačkaši u Njujorku iskoristili su doček Nove godine u noći na nedelju kako bi ukrali nakit u vrednosti od šest miliona dolara ispred nosa hiljadama policajaca raspoređenim u neposrednoj blizini, na Tajms skveru.

Policija je u utorak još tragala za trojicom pljačkaša koje su snimile nadzorne kamere KGK Holdinga, veletrgovine nakitom sa sedištem u Indiji, rekao je detektiv Ahmed Naser.

Oko 22 sata po lokalnom vremenu 31. decembra, dok je gotovo milion ljudi na Tajms skveru čekalo Novu godinu, a 7.000 policajaca brinulo se za bezbednost, trojica pljačkaša provalila su u zgradu u kojoj se nalazi pomenuta kompanija. Popeli su se na šesti sprat i provalili vrata pajserima i čekićima, nakon čega su ispraznili dva sefa s nakitom.

– S plenom su pobegli tik posle ponoći, dok je proslava na Tajms skveru bila na vrhuncu – rekao je Nasser.

Nije ih sprečio čak ni veći broj kamiona koje je policija postavila kao dodatno osiguranje. Srećom, u pljački niko nije povređen.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker