SRBI DILERI PALI U AUSTRIJI: Rasturali kokain i heroin na bečkim ulicama i po barovima

Austrijska policija, u protekla tri dana, uhapsila je dvojicu državljana Srbije zbog sumnje da su dilovali drogu.

Foto: Ilustracija

Kod njih dvojice je pretresom pronađeno više od 700 grama kokaina i heroina, kao i više od 3.300 evra.

Naime, prvi osumnjičeni (35) uhapšen je u jednom baru u Beču kada su policajci primetili da je jednom licu prodao kesicu sa heroinom, nakon hapšenja, pretresom kod njega je pronađeno 19 kesica heroina i četiri kesice kokaina.

“Kod uhapšenog Srbina pronađena je i suma od oko 800 evra, a u njegovom stanu pronađeno je 670 grama droga”, prenose austrijski mediji.

Drugi osumnjičeni uhapšen je u sredu, u popodnevnim satima, kada je uočen kako diluje heroin na ulici.

“Nakon što je primetio policijajce, pokušao je da pobegne, ali su oni uspeli da ga sustignu i uhvate. Pretresom njegovog stana pronađeno je 30 grama heroina i više od 2.500 evra”, pišu austrijski mediji.

Mušterija srpskog državljanina (19) bio je turski državljanin (23), koji je sa mesta gde je preuzeo robu krenuo automobilom u pratnji muškarca (58). Policija je zaustavila pretražila vozilo, i tada je nađeno 6 grama heroina, a njih dvojica su posle privođenja pušteni da se brane sa slobode.

(Tpknews.com/Agencije)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker