PALA ODLUKA: Ide se na nove izbore u Beogradu (VIDEO)

Predsedništvo Srpske napredne stranke (SNS) donelo je odluku na današnjoj sednici da se u Beogradu ide na nove izbore.

To znači da će Beograđani ponovo na birališta, gde će opet birati svoje zastupnike u Skupštini grada Beograda, potvrđeno je Tanjugu.

U sedištu SNS danas je ovim povodom održan stranački sastanak, nakon što je danas Aleksandar Vučić rekao da je veoma važno da se opet ide na birališta u Beogradu i “zamolio” Predsedništvo SNS da tako odluči.

– Mi demokratiju negujemo, čuvamo i gajimo zbog sebe. Moj savet je, vi imate stranačke organe, moja molba je da razmotrite i ono što ću reći sada, da nam se ne ponovi 2008. godina, i neko će ga nazvati nelegitimno formiranje vlasti, a bio je to čist lopovluk kada su DS i SPS formirali vlast, uprkos sporazumu koji su socijalisti imali s drugom strankom (…) Znam da imate većinu, ali je veoma važno da se ide na nove izbore, bolje i da izgubite vlast, i šta god hoćete da se dogodi, nego da učestvujete u toj krađi izbora kakvu smo videli 2008. godine – poručio je Vučić.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker