SPREMNOST I ODLUOČNOST: Održan prvi zvanični sastanak grupe građana “Glas naroda” Golubac

U Nedelju 3. novembra u Golupcu je održan prvi zvanični sastanak grupe ljudi koja je izrazila spremnost i odlučnost da formira jednu stabilnu grupu građana “Glas naroda” koja će izaći na predstojeće lokalne izbore.

Foto: Logo

Kao osnovni zadatak koji se nameće ispred ove grupacije jeste ponovno vraćanje institucija u okvire gde im je i mesto. Ponovno uspostavljanje vladavine prava i oduzimanje nekontrolisane vlasti jednom čoveku. Angažovanje i raspisivanje konkursa za odgovorna mesta u javnim preduzećima i ustanovama i smanjenje uticaja pojedinca na ista.

Kao krajnji cilj postavljen je zadatak dogovora sa građanima o normalizaciji života u Golubačkoj sredini i smanjenje straha kod građana i strepnje za golu egzistenciju.

Ovom sastanku su prisustvovali ljudi dobro poznati Golubačkoj čaršiji a i šire, kao dokazani borci za demokratiju i pravdu. Poruka koju su poslali je jasna svi koji se ne slažu sa ovakvim vidom vođenja opštine po prijateljsko rodbinskom principu su dobro došli.

Uskoro nove i konkretnije informacije sa jasnim ciljevima i zadacima za kolko tolko spokojniji i mirniji život u Golupcu.

(Grupa građana “Glas naroda” Golubac)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker