NAMERAVALI DA UKRADU ROBU: Dvojica uhapšena zbog pokušaja krađe u okolini Velikog Gradišta

Pripadnici MUP-a u Velikom Gradištu uhapsili su M. M. (31) iz Čačka i M. M. (34) iz okoline Majdanpeka, neposredno nakon izvršenja krivičnog dela teška krađa u pokušaju.

Kako je saopštio MUP, sumnja se da su oni u subotu rano jutru pokušali da provale vrata na jednoj prodavnici u okolini Velikog Gradišta, iz koje su nameravali da ukradu robu

Policija je ubrzo u blizini prodavnice pronašla osumnjičenog tridesetjednogodišnjaka za kojim je bila raspisana potraga zbog krađe na teritoriji Novog Beograda, a nešto kasnije u okolini Malog Crnića policija je pronašla i drugoosumnjičenog pored putničkog vozila marke „reno senik“ čačanskih registarskih oznaka, kojim su se, kako se sumnja, dovezli na mesto izvršenja krivičnog dela.

Zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo teška krađa u pokušaju, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Velikom Gradištu, osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, bi privedeni tužiocu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker