NOVO PRISTANIŠTE: Kruzeri od sutra mogu da pristaju u Kostolcu

Međunarodno putničko pristanište biće sutra otvoreno u Kostolcu, što će omogućiti pristajanje većih brodova, pre svega kruzera na Dunavu.

Foto: Tanjug/Tanja Valič

Na svečanom otvaranju, na platou u Ulici Kneza Lazara bb kod restorana “Dunavski dragulj”, prisutnima će se obratiti direktor Agencije za upravljanje lukama Vuk Perović, direktor Stalnog sekretarijata Transportne zajednice Matej Zakonjšek, gradonačelnik Požarevca Saša Pavlović i direktor Arheološkog parka “Viminacijum” Nemanja Mrđić, najavila je Agencija.

U Kostolac će moći da pristaju kruzeri koji krstare Dunavom na međunarodnim turama, a njihovi putnici će imati priliku da posete “Viminacijum” i druge znamenitosti ovog podneblja.

(Tpknews.com/Tanjug)

PROČITAJ I

2 Komentari

  1. Predlažem da svakom putniku koji pristane u siromašan Kostolac,a u povratku iz Viminacijuma,pošaljemo po džak đubreta i tako se rešimo divljih deponija,kad već vlast NECE i ne može da reši taj problem.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker