Nov kabinet za O.Š. „Vuk Karadžić“ iz Majilovca zahvaljujući saradnji sa Rumunijom

Kao partner Industrijske škole iz Nove Moldave u projektu prekogranične saradnje ”Mostovi kulture i tradicija”, OŠ ”Vuk Karadžić” iz Majilovca obezbedila je najmoderniju fono-laboratoriju za učenje stranih jezika koju će predstaviti prilikom posete rukovodstva opštine Veliko Gradište ovoj školi.

Tokom ove prezentacije biće predstavljen i novi, savremeni kabinet informatike, opremljen sredstvima dobijenim iz prethodno realizovanih projekata i donacija.

Ukupni troškovi realizacije projekta iznosili su 1.917.401,65 dinara. Opština je učestvovala sredstvima opredeljenim u budžetu, u iznosu od 487.152 dinara. Zahvaljujući ovom projektu škola je opremila kabinet za strane jezike u vrednosti od 3.850 evra. Takođe, kupljena je i računarska oprema kao i foto oprema za potrebe škole u vrednosti od 2.909 evra.

Rezultati projekta „Mostovi kulture i tradicija“ biće predstavljani 24. aprila u O.Š. „Vuk Karadžić“ Majilovac.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker