TREŽNJENJE U ZATVORU: Pijani traktorista iz Velikog Gradišta isključen iz saobraćaja

Pripadnici saobraćajne policije u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, isključili su iz saobraćaja šestoricu muškaraca, četvoricu koji su vozili pod dejstvom alkohola i dvojicu pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Foto: Profimedia/Ilustracija

Saobraćajna policija je u Velikom Gradištu zaustavila muškarca (45) koji je traktorom upravljao sa 2,20 promila alkohola u organizmu i vozača „opela“ (29) koji je vozio sa 1,85 promila alkohola u organizmu.

Saobraćajne patrole su u Bratincu i Požarevcu zaustavile vozače „suzukija“ (26) i „sitroena“ (49) koji su vozili sa 1,31 i 1,23 promila alkohola u organizmu, a u okolini Malog Crnića i Kostolcu vozače „pežoa“ (33) i „ševroleta“ (31) koji su automobilima upravljali pod dejstvom narkotika.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker