“MOĆNE SU OVO GODINE”: Načelnica policijske stanice u Kučevu zaljubljena do ušiju!

“Inspirisani” tekstovima o nepoštovanju zakona, zloupotrebi položaja i korupciji od strane policijskih službenika “Policijske uprave Požarevac”, lokalnih funkcionera iz Javnih (Opštinskih) Kuća i pojedinih sudija iz sudova iz Braničevskog okruga, ono malo koliko ih ostalo “pošteni radnici policijskih stanica širom Braničevskog okruga” obratili su se Insajderu Miletu Sovi sa problemima iz svojih “kuća”.

Žena “Zmaj”, načelnica policijske stanice u Kučevu Svetozarević Tatijana/Foto: Facebook

Po njihovom mišljenju, ključni problem je to što se za rukovodioce dovode i postavljaju ljudi nesposobni i nedorasli zadatku, ali veoma sposobni da sebi obezbede privilegije i materijalnu korist.

Ako bi kojim slučajem naša redakcija raspisala Konkurs za “mis skandala” ili “mis ljubavnih afera”, zasigurno će prvo mesto osvojiti, kako voli da joj kolege tepaju, gospođa “lujka” Svetozarević Tatijana, načelnica policijske stanice u Kučevu.

Inače, Svetozarević Tatijana je supruga korumpiranog načelnika Odeljenja policije PU Požarevac Svetozarević Zlatana koji je u svojoj karijeri, od kako je u policiji, izvršio veliki broj krivičnih dela zloupotrebe službenog položaja, pretnje i prikrivanja izvršenja i izvršioca krivičnog dela. Žena “Zmaj” dobro poznata po Gulašijadi u Zaovi gde se dobro “krka” i gde policajci učestvuju u takmičenju i pripremanju gulaša, kao i pecanju “ribe” na plovku u mini suknjici i pregolemom dekolteu. Pa tako u loncu može da se skuva sve i svašta, pa čak i ljubav da se rodi.

Njen moto je jedan za drugim, “Takav je život moj”. Lepotica i Zver koja je napredovala zahvaljujući položaju svog muža i svojim “atributima” pokazujući svima svoju “ženstvenost”, ne obazirajući se na rogove kojima njen suprug para nebo, koji je nažalost osuđen da doživotno bude “drugi”, bori se jadničak ispijajući bačve piva sa svojim partijskim “naprednim” kolegama, ali ništa to ne vredi kada njegova lepša polovina brlja iz afere u aferu.

Pobednica u pecanju – Zaova 2019./Foto: M. V.

Naša zaljubljena žena “Zmaj”, “večita devojčica”, napisala je na svom Fejsbuk profilu “da neke unutrašnje vatre daju sjaj u očima, osvetljavaju planove za budućnost i greju dušu”, što je i dokazala svojom još uvek aktuelnom aferom, sa inspektorom za privredni kriminal J. S. iz Kučeva.

“Moćne su ove godine”, a mi dodajemo u načelničkoj fotelji, u svom kraju, u svom Kučevu, mogu da budu čak i kraljevske ako odabereš da ne ostavljaš život.

“Opasne su te moje godine to doba zbunjujuće, i začas zavaraju mnoge događaje. Život je kratak iskoristi sve, to je moto (jedan za drugim, takav život je moj…) – gazi preko leševa, ako je to potrebno”, zaključuje u svojoj objavi na Fejsbuku zaljubljena žena “Zmaj”.

(Insajder Mile Sova)

11 Komentari

  1. Opštine Kučevo i Golubac su po nemoralu, pljački i mafijaškim poslovima na prvom mestu ovog dela Evrope. O zlodelima ljudi na vlasti čulo se i po inostranstvu jer se naši žale zašto beže iz Srbije. Golubac su već počeli turisti da pljuju a verujem da i u Kučevu ne ostaju ravnodušni na rasulo. Srećom ništa ne traje večno pa će i ove stići Božija kazna mnogo gora nego ove ljudske.

  2. I načelnica ima dušu, pa šta ako ljubaviše, život je jedan. Tako je to kad njen muž gleda drugu, žena mora da se snalazi, svaki dan je nepovratan. Malo je glupo jer i ona ima decu koja se nadam da ne čitaju ovo. Što se tiče kriminala i korupcije za to treba je treba osuđivati i naravno njenog supruga koji je na još većoj funkciji od nje. Politički kriminalci kolo vode u Braničevskom okrugu a oni mirne duše okreću glavu od toga

  3. U Kučevu se ne zna ko više koga je*e,mada mi sve ovo liči na osvetu Violete Petrović zato što ju je načelnica Tatjana suspendovala.

    1. Zna se ko koga je*be u Kučevu. Milogorac vas je*be sve redom, a vi ni reč da zucnete. Svi ćutite, uživate i čekate da vam neko drugi donese slobodu.

  4. Sadasnjg svezeg predsednikalopstine Kucevo svojevremeno je hapsio sadasnji zamenik predsednika skupstine,dok je bio sef policije u Kucevu. Ovde je sve moguce pa i da je kompletno odlucivanje preseljeno u hol Hotela. Ivan hotelski je isteran naglavacke iz opstine jer nije dovoljno prebacivao pare Hotelu. Policija je tu da maltretira vozace i ljude kojima trebaju licna dokumenta. Dragice i Sladjo, vratite se ako boga znate.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker