EPS TRLJA RUKE: Počeo izbor za najbolje ukrašene kuće, dvorišta i radnje u opštini Veliko Gradište

U susret praznicima, početkom decembra počela je akcija dekoracije u opštini Veliko Gradište.

Jedan segment ove akcije odnosi se na motivisanje građana da u prazničnom duhu dekorišu svoja dvorišta i balkone, kao i izloge svojih radnji.

Turistička organizacija poziva sve građane opštine Veliko Gradište da uz malo mašte i dobrog raspoloženja dekorišu svoj dom na originalan način i prijave se na telefon 012/663-179, mail adresu turistickagradiste@yahoo.com ili preko facebook stranice, najkasnije do 28. decembra.

Svetlucave zvezdice, jarke boje, Deda Mraz, irvasi, pokloni i mnogi drugi simboli novogodišnjih praznika – sve je dozvoljeno.

U okviru Novogodišnjih i Božićnih praznika na trgu Mladena Miloradovića najmlađe sugrađane iznenadiće Deda Mraz, a u crkvi Svetog Arhangela Gavrila u Velikom Gradištu, na Božić 7. januara biće lomljena velika česnica u kojoj će se nalaziti dukat.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker