GLUPOSTI NA KOJE SU VLASI NASEDALI: Kako je jedna serija davne 1997 ujedinila građane Kučeva

Koraima Tores omađijala je Srbe ulogom u TV seriji “Kasandra” tačno pre 22 godine.

Foto: Promo

Venecuelanska telenovela naterala je i muško i žensko i mlado i staro da iz dana u dan proživljava sve nevolje i avanture mlade Kasandre.

Kada je Kasandra greškom optužena za ubistvo, građanska inicijativa iz Kučeva je poslala peticiju s oko 200 potpisa predsedniku Venecuele i bivšem predsedniku Srbije, Slobodanu Miloševiću, tražeći od predsednika Venecuele da odmah oslobodi nedužnu Kasandru. Uz peticiju su priložili i pismo Parlamentu Venecuele, u kom je pisalo:

“Da parlament Venecuele izmeni Ustav, kako bi se Kasandri omogućilo pošteno suđenje u SRJ. Pod hitno oduzeti pravno punomoćje nesposobnom advokatu Kasandre, Manrikeu. Da se omogući otvaranje konzulata Venecuele u Kučevu. Muchas gracias.”

Ali, možda je ovo samo urbana legenda, jer izvornu informaciju ne nađosmo na prostranstvima interneta.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker