SAOPŠTENJE ZA JAVNOST: Udružena opozicija opštine Golubac

Udružena opozicija opštine Golubac Moli građane opštine Golubac da na predstojećim izborima obrate pažnju i ne nasednu na još jednu podvalu Nebojše Mijovića.

Tvrđava Golubački grad

– Iza liste Srpske Napredne Stranke, pod rednim brojem 1, kriju se imena istih onih nesrećnika o čijim ste nedelima mogli da čitate na portalu TPK NEWS, i o kojima ćete tek čitati!

Glasajući, odnosno zaokružujući listu pod brojem 1, SNS Aleksandar Vučić, Vi automatski dajete legitimitet svim onim stvarima koje su činili Joca „Kiki“, Ćira „Kostur“, Rade „Kurta“, Đukić, Vojče „Veterinar“, Boban „Danubio“ i drugi. Sve njih spaja samo jedna stvar a to je – LIČNI INTERES!

Dragi sugrađani, zbog budućnosti Vas i vaše dece za koju ponovo neće biti mesta ako ova lista bude imala većinu, molimo Vas da dobro razmislite i vaš glas date za izlaz iz ove užasne situacije u koju nas je uvela politika čoveka zvanog Mijović (do pre neku godinu državljanina Crne Gore). Nikada više mržnje i nesloge, nikada više pritisaka i ucena, nikada više podela i nikada više omalovažavanja građani nisu osetili nego pod ovom vlašću! Zbog čega živimo, zbog čega decu školujemo ako prednost imaju loši i najgori

Nemamo mi više prava da ćutimo, nemamo mi više čega da se plašimo i nemamo mi više šta da čekamo, život je jedan, moramo da pokažemo najgorima gde im je mesto. Kada je olovka u vašim rukama, VI ODLUČUJETE! Budite sigurni da nijedna poštena i čestita porodica neće dati glas ovoj listi, kao što nijedna poštena porodica nije uzela učešće u ovom kriminalnom udruženju.

Pozivamo sve građane sa pravom glasa koji žive na teritoriji naše opštine, pozivamo sela naša lepa, pozivamo i građane koji imaju pravo glasa a ne žive na našoj teritoriji da dođu i da glasaju protiv korupcije i nepravde. Pozivamo mlade koji su u najtežoj situaciji (bez posla, bez budućnosti), pozivamo žene koje su stub svake porodice a vide koji su kriterijumi za zapošljavanje na našoj teritoriji… Srbi, Vlasi,S vi zajedno solidarni DO KONAČNE POBEDE!!!! – , navedeno je u saopštenju.

Udružena opozicija opštine Golubac

PROČITAJ I

Jedan komentar

  1. Tako je, napokon imamo za koga da glasamo. Sve što ste napisali je tačno. Mogu da potplaćuju i pritiskaju ali to su ljudi koji će sutra za sekundu da se okrenu i onda su u problemu i to ne malom, ovi naši su u velikom problemu, jer u Golupcu treba samo varnica i dolazi do eksplozije! Toliko otkaza, ostavljanja ljudi na cedilu, urušavanja svega ljudskog, rušenja Tumana, kradje, razigravanja onih najgorih, zlih ljudi i stavljanje njih u prvi plan odlučivanja i upravljanja nekog dela sistema je vredjanje svih normalnih i poštenih ljudi u Golupcu.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker