HOROR U BEČU: Srbin držao sinu (11) nož pod grlom! (FOTO)

Srbin Milan A., koji je u Beču brutalno ubio oca Cvetina (55) i maćehu Đufu A. (53), a teško ranio svoju ženu Natašu A. (38), pretio je da će nožem zaklati svog jedanaestogodišnjeg sina i nekoliko sati ga je držao kao taoca.

Foto: Privatna arhiva

Kako saznajemo, drama je okončana tako što je četrnaestogodišnji polubrat Milana A. prijavio jezivi porodični zločin policiji.

Policajci pucali

Dečak je zajedno s Milanovim jedanaestogodišnjim sinom bio svedok masakra koji je potresao Austriju.

– Pomahnitali Milan želeo je da povredi i sinčića. Držao ga je s krvavim nožem u ruci i vikao da će ubiti i njega. Preplašeni mališan nekako je uspeo da se otrgne i pobegne u drugu prostoriju. Dečak se s Milanovim polubratom zaključao u drugu prostoriju i o zločinu su obavestili policiju. Kada je patrola stigla, Milan je još uvek držao nož, pa je jedan od policajaca morao da ispali hitac upozorenja u vazduh – navodi se u medijima.

Screenshot

Podsetimo, Milan A. upao je u stan kroz prozor, najpre je ubio maćehu Đufu A., potom oca Cvetina, a na kraju je izbo svoju suprugu. Muškarac je tokom hapšenja sve vreme pretio da će ubiti i sinčića.

– Policija ispituje šta je bio motiv nezapamćene porodične tragedije. Proverava se kakve su nesuglasice imali u prošlosti, ali se ne isključuje mogućnost da je Milan A. psihički oboleo. Zvaničnici su saopštili da nakon saslušanja ubice nisu došli do konkretnih informacija – pišu austrijski mediji.

Nataša je operisana i trenutno se nalazi u stabilnom stanju, a zadobila je povrede stomaka i grudi.

Foto: noen.at

Mediji prenose da je Milan A. ranije bio osuđivan i da je odležao zatvorsku kaznu.
– On je povratnik u izvršenju krivičnih dela, ali je smatran resocijalizovanim – navodi se u štampi.

Komšije u šoku

Komšije nesrećne porodice ispričale su da su u šoku zbog svega što se dogodilo.
– Poznajemo porodicu i uvek su bili dobri susedi. Ne možemo da poverujemo šta se dogodilo, nikada ne bismo rekli da je Milan sposoban za tako nešto – rekle su komšije i dodale da su se u stanu u prethodnih nekoliko dana dešavale čudne stvari, ali da policija nije intervenisala u skorije vreme.

Foto: Privatna arhiva

STRIC UBICE – NE ZNAM ŠTA GA JE SPOPALO

Austrijski mediji stupili su u kontakt s Dragišom T., Milanovim stricem, ali on nije mogao da objasni šta se dogodilo.
– Ne znam šta ga je spopalo da ovo uradi – bilo je sve što je ubičin stric ispričao medijima.

TPKNEWS/Kurir/Jelena Ivić

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker