VELIKE GUŽVE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Na Batrovcima se čeka 4 sata, na Horgošu 3 sata

U Srbiji će ovo biti još jedan avgustovski vikend karakterističan po izuzetno jakom intezitetu saobraćaja u smeru ka Mađarskoj i Hrvatskoj, saopštio je AMSS.

Foto: Screenshot MUP Srbije

Zadržavanje putničkih vozila na graničnom prelazu Horgošu je na izlazu 180 minuta, na Preševu, na ulazu, 45, a na izlazu, 120 minuta, dok se na Batrovcima, na izlazu, čeka 240, a u Šidu 30 minuta, objavila je Uprave granične policije jutros u 5:50 sati.

Ništa manji broj vozila nije iz pravca Bugarske i ka Makedoniji, zato će i danas zbog formiranja kolona na deonicama gde je zbog radova saobraćaj usporen putovanje biti duže.

Foto: Screenshot MUP Srbije

Osveženje će i u onim natoplijim delovima dana vozačima doneti sigurniju vožnju, ali zato pljuskovi, a u pojedinim krajevima i vremenske nepogode, osim mokrih kolovoza mogu stvoriti opasnost od nanosa zemlje na putu, a i odroni su u ovakvim uslovima česti, zato vozite na većem odstojanju i opreznije.

Nema zadržavanja na naplatnim stanicama na auto-putevima.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker