NAKON POBUNE GRAĐANA: Odložen remont najavljen za petak u opštini Petrovac na Mlavi

Najavljeno isključenje električne energije u petak 17. maja 2019 godine, zbog redovnog godišnjeg remonta u opštini Petrovac na Mlavi, ODLAŽE SE do daljeg.

Nakon najavljenog isključenja struje na celoj teritoriji opštine Petrovac na Mlavi od 8:00 do 15:00 časova, za petak 17. maja 2019 godine, zbog redovnog godišnjeg remonta, usijale su se telefonske linije Elektrodistribucije revoltiranih građana ove opštine, nakon saznaja da će cela opština 7 sati ostati bez struje.

Nakon dobijenih brojnih prigovora od strane građana opštine Petrovac na Mlavi, Elektrodistribucija je donela odluku da odlož najavljeni remont koji je bio predviđen za petak 17. maja 2019. godine, a o novom terminu remonta bićete blagovremeno obavešteni, navode u Elektrodistribuciji.

Оставите одговор

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button
Close
Close