DOBRI POLICAJCI II DEO: Od kursadžije do šefa odeljenja za droge požarevačke policije

U požarevačkoj policiji ima inspektora i policijskih službenika kojima zbog svojih iskustva, rezultata, znanja i moralnih vrednosti pripadaju viša radna mesta, a sve što vredi i što je dobro i ispravno treba pohvaliti i nagraditi.

Foto: Privatna arhiva

U tom smislu treba pohvaliti uniformisanu policiju koja je nosilac poslova u požarevačkoj policiji, a najviše interventnu policiju koja je srce požarevačke policije, jer su hrabri i sposobni momci koji su izloženi mnogim rizicima i uvek prvi dolaze na teren.

Inače, šef za droge u OKP je veliki promašaj, Boban Miladinović ’82 godište, jer su njegovi rezultati mizerni. Voli da pijanči po kafanama i da igra fudbal zajedno sa načelnikom PU Požarevac Darkom Pajkićem.

Insajder Mile Sova došao je do pojedinih saznanja od Miladinovićevih kolega, pa ga ovom prilikom pita u nadi da će odgovoriti.

– Da li je tačno da ortački držite “Internet kaffe” u Požarevcu zajedno sa Nenadom Popovićem – Popom koji je poznat javnosti po svojim (ne)delima?

Lepo je to, malo posao malo biznis, pa kad posao koji treba da se radi ispravno, pređe u biznis – to nije dobro.

(Insajder Mile Sova)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker