DIVLJALI PIJANI I DROGIRANI, PA IZAZVALI UDESE: Isključeno iz saobraćaja pet bahatih vozača iz Braničevskog okruga

Saobraćajna policija u Braničevskom okrugu, proteklog vikenda, u redovnoj kontroli, isključili su iz saobraćaja petoricu vozača koji su automobilima upravljali pod dejstvom alkohola, kao i dvojicu koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Foto: Ilustracija/Profimedia

Vozač „renoa“ (53) je, kako se sumnja, vozeći sa 2,37 promila alkohola u organizmu, udario u „škodu“ kojom je upravljala žena (47) kojoj su u Opštoj bolnici u Požarevcu konstatovane lake telesne povrede, dok je vozač „citroena“ (35), upravljajući vozilom sa 0,78 promila alkohola, sleteo sa puta i udario u obližnju ogradu.

Saobraćajna policija je u Kučevu, okolini Malog Crnića i Požarevcu zaustavila trojicu vozača (42), (40) i (28) koji su automobilima „alfa romeo“, „pežo“ i „mercedes“ upravljali sa 1,45, 1,33 i 1,27 promila alkohola u organizmu.

Vozači (37) i (34) „audija“ su pod dejstvom psihoaktivnih supstanci u okolini Žabara i Malog Crnića, automobilima udarili u kamion i betonsku ogradu.

Svi vozači su zadržani do 12 sati i protiv njih su podnete prekršajne prijave.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker