BRANIČEVSKI OKRUG: Tokom prethodne nedelje 1 osoba poginula, 3 teže povređene!

Na području Policijske uprave Braničevskog okruga, tokom prethodne nedelje, dogodilo se ukupno 13 saobraćajnih nezgoda. U ovim saobraćajnim nezgodama 1 osoba je poginula, 3 su teže i 1 lakše povređena.

saobracajna-nesreca-1

Saobraćajne nezgode dogodile su se zbog neprilagođene brzine stanju puta i uslovima saobraćaja i nedržanja potrenog odstojanja između vozila.

U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila u četvratak 01. decembra, u Velikom Gradištu, poginuo je policajac Zlatan M. (50) iz Velikog Gradišta, u ulici Solunskih ratnika, kada je udario u parkirano teretno vozilo.

Ove nedelje iz saobraćaja su isključena 4 vozača zbog upravljanja pod dejstvom alkohola. Policija je ovim vozačima putničkih motornih vozila odredila zadržavanje zbog teške alkoholisanosti.

Najviše promila alkohola u krvi imao je D.Ž. iz Rabrova, kome je izmereno 1,79 mg/mol.

Novčane kazne izrečene su za 430 vozača uglavnom zbog neprilagođene brzine.

Tokom prethodne nedelje saobraćajna policija podnela je i 79 prekršajnih prijava. Najviše prijava podneto je zbog neprilagođene brzine, 22 automobila odneo je “pauk” i doneto je 41 Rešenje o uklanjanju vozila.

TPKNEWS/MUP

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker