BEČ: Srbin prepoznao svog sina razbojnika u novinama i odmah ga predao policiji! (FOTO)

Nakon što je policija objavila sliku dvojice mladića koji su pokušali da ukradu mobilni telefon, otac jednog od njih je prepoznao svog sina (20) i u ponedeljak ga odmah predao policiji.

ppljackasi-bec-srbin-1477485230-1021127
Foto: printscreen LPD Wien

Sve se odigralo u noći sa 23 na 24. septembar, kada su dva mladića srpske nacionalnosti na stanici metroa Herengase (Herrengasse ) napali i pretukli 20-godišnjeg mladića.

pljackas-bec-1477485341-1021129
Foto: printscreen LPD Wien

Prema izjavama svedoka, pljačkaši su bili veoma brutalni i udarali glavom žrtve o zid tražeći da im da svoj mobilni telefon. Pošto nesrećni mladić nije popustio pod pritiskom pljačkaša, oni su pobegli bez plena. U nedelju je policija objavila slike osumnjičenih razbojnika u novinama, nadajući se da će ih neko prepoznati. Na svu sreću to se i desilo.

Portparol policije Pol Ajdenberger (Paul Eidenberger), otac jednog od mladića je u ponedeljak prepoznao svog sina na slici u novinama i bez razmišljanja odveo ga i predao u policijsku stanicu u dvadesetoj bečkoj opštini Brigitenau.

pljackas-bec-1477485374-1021131
Foto: printscreen LPD Wien

Tokom ispitivanja, mladić je odbijao da prizna inspektorima ko je njegov saučesnik, tvrdeći da ga ne poznaje. Međutim uprkos tome što je mladi razbojnik odbijao saradnju, njegov saučesnik i vršnjak je razotkriven, rekao je Ajdenberg.

TPKNEWS/Agencije

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker