ZAKAZANA SEDNICA: Rasplamsava se politička bitka za prevlast u opštini Golubac

Posle političkog preokreta u Golupcu krajem prošle godine, politička bitka za prevlast u opštini se nastavlja i dalje.

Podsetimo se, nakon našeg teksta o političoj situaciji u opštini Golubac pokrenula se interna istraga. Posle jednomesečne interne istrage izašlo je u javnost da je nama informacije prosledio zamenik predsednika opšine, Saša Marjanović. To je poslužilo da Marjanović bude smenjen.

Tada je izglasana odluka o pokretanju inicijative za smenu Marjanovića. Posle te smene pod iznudom je uzeta ostavka Nenada Stanojevića iz Vinaca.

Prema tvrdnji našeg izvora Stanojević je odbornik koji nije hteo da podrži predlog Mijovića za direktora Turističke organizacije u Golupcu. Pošto je i Marjanović bio protiv ovakvog kadrovskog rešenja usledila je njegova smena.

Naš sagovornik nam dodaje da se ova politička bitka za prevlast nastavlja i večeras za kada je zakazana sednica Opštinskog odbora SNS-a u Golupcu sa jednom tačkom dnevnog reda isključenje po svoj prilici Saše Marjanovića.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker