VLAJNA PRIJAVILA MUŽA U BEČU: Pretio joj ubistvom i pokušao da je udari foteljom

Državljanka Srbije (22) iz okoline Žabara, prijavila je u Beču svog supuruga (28), inače državljanina Rumunije, da ju je tukao i pretio joj ubistvom.

Ilustracija

Kako se navodi u saopštenju policije, žena je telefonom kontaktirala sa policijom preko broja za hitne slučajeve.

– Vlajna je ispričala da joj muž preti ubistvom u zajedničkom stanu i da je pokušao da je udari foteljom. Ona je nekako uspela da pobegne iz stana i spase se, a čim je izašla na ulicu kontaktirala je nadležne. Patrola je u stanu uhapsila osumnjičenog. Izrečena mu je mera zabrane prilaska, a devojka je inspektorima ispričala da to nije prvi put da je maltretira, te da ju je i ranije tukao i pretio joj – saopštila je policija.

(Tpknews.com/Heute)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker