“Vlada hoće aerodrom Ponikve da proda Arapima”

Član Predsedništva SNP Milan Stamatović tvrdi da vlada namerava da proda vojni aerodrom Ponikve Investicionom fondu iz Saudijske Arabije.

Stamatović u pisanoj izjavi dostavljenoj medijima navodi i da vlast pokušava da udovolji potencijalnom kupcu beogradskog aerodroma “Nikola Tesla”, ali i da time, kako kaže, sprečava razvoj i uništava budućnost ostalih aerodroma u Srbiji.

On tvrdi i da potencijalni kupac beogradskog aerodroma, baš kao i strani suvlasnik “Er Srbija”, želi da ostvari potpuni monopol u vazdušnom saobraćaju Srbije, sprečavajući ostale vazdušne luke i aviokompanije da normalno posluju.

Stamatović se poziva na izjavu gradonačelnika Užica o pregovorima Vlade Srbije sa “fantomskim” investicionim fondom iz Saudijske Arabije.

TPKNEWS/Tanjug

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker