Uručena donacija Opštoj bolnici u Petrovcu na Mlavi (VIDEO)

Opšta bolnica u Petrovcu na Mlavi dobila je donaciju sanitarne opreme, opreme za kupatila u vrednosti od 20.000 švajcarskih franaka. Opremu je donirao David Milanović iz Velikog Laola, sugrađanin koji živi i radi u Švajcarskoj.

Organizator transporta donirane opreme bio je član Opštinskog veća i predsednik MZ Veliko Laole Nebojša Vlajić. Povodom ove donacije lokalnim medijima obratili su se zamenik predsednika opštine Goran Ristić i direktor Opšte bolnice dr Branko Lukić.

U obraćanju medijima zamenik predsednika opštine se zahvalio gospodinu Milanoviću na ovoj vrednoj donaciji koja će umnogome poboljšati uslove boravka pacijenata u Opštoj bolnici u Petrovcu na Mlavi.

TPKNEWS/Petrovac na Mlavi

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker