HAPŠENJE U KOSTOLCU: Ukrao „opel astru“ – Uhvaćen za pola sata!

Požarevačka policija, brzom reakcijom, pronašla je sinoć u Kostolcu automobil „opel astra“, kojim je upravljao N.P. (34) iz Prokuplja, osumnjičen da ga je prethodno ukrao.

On je, kako se sumnja, sinoć na parkingu ispred jedne stambene zgrade u Kostolcu ušao u parkirani automobil četrdesetogodišnjeg vlasnika i startovao ga, uz pomoć ključa koji se nalazio u bravi, a zatim se odvezao. Interventna policija ga je za manje od pola sata zaustavila u ukradenom vozilu i uhapsila ga.

Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i protiv njega će, zbog postojanja osnovane sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno korišćenje tuđeg vozila, biti podneta krivična prijava Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker