U STANU DEVOJKE KRIO DROGU: „Pao“ diler iz Požarevca sa 190 grama marihuane i tabletama

Policija u Požarevcu uhapsili je M. M. (20) iz ovog grada, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga, dok će protiv devojke (22), osumnjičene za isto krivično delo, biti podneta krivična prijava.

Policija je u stanu devojke u kome je zatečen M. M. pronašla više paketića sa oko 190 grama marihuane, skrivene u kutiji i tegli, kao i 59 tableta sa liste psihoaktivnih supstanci koje, kako se sumnja, pripadaju M. M, dok je kod nje, takođe, nađena manja količina tableta sa liste psihoaktivnih supstanci.

M. M. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Osnovnom javnom tužilaštvu u Požarevcu.

PROČITAJ I

Jedan komentar

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker