DOLIJAO: Uhapšen kradljivac Bečkog tramvaja!

Zvaničnici gradskog prevoza u Beču saopštili su da je uhapšen čovek koji je ukrao tramvaj  kako bi se provozao.

Tridesetšestogodišnji “otmičar” tramvaja na liniji 60 je priznao delo, ali nije rekao zbog čega je ukrao vozilo.

Kradljivac je bivši radnik javnog prevoznika Bečke linije (Wiener Linien), otključao je u subotu tramvaj dok je vozač bio u toaletu, i vozio se dok nisu isključili struju. On je zatim izašao iz vozila i pobegao.

Još se sipituje da li je u pitanju šala ili osveta zbog otkaza. Zvaničnici su rekli da je bivši vozač trolejbusa, tokom ove vožnje poštovao sva saobraćajna pravila i da niko nije povređen u incidentu.

Njegov identitet nije saopšten u skladu sa austrijskim zakonima o privatnosti.

TPKNEWS/Beta

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker