U sredu i četvrtak bez struje

Zbog radova na dalekovodu 26. decembra 2017. godine, od 10:00 do 15:00 časova, ostaće bez električne energije potrošači u Dragovcu.

Takođe, zbog orezivanja stabala od strane JKP “Komunalne službe” na uglu ulica Jugovićeva – Kneza Lazara u Požarevcu, u utorak, 26. decembra od 08:30 do 12:30 časova, bez električne energije ostaće potrošači u tom delu.

27. decembra 2017. godine, od 10:00 do 15:00 časova, zbog radova na dlekovodu ostaće bez električne energije potrošači u delu Bratinca prema kafani ,,Kum“ i asfaltna baza, navodi se u saopštenju Elektrodistribucije Požarevac.

TPKNEWS

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker