TRAGEDIJA U ITALIJI: Goran Milivojević – Munja, preminuo od srčanog udara u Sportskoj dvorani u Vićenci

Tragedija koja se dogodila u kasnim večernjim satima u petak 17. februara 2017. godine, u sportskoj sali u Altavila u Vićenci, kada je pronađeno beživotno telo čuvara, državljanina Srbije, Gorana Milivojevića (44) u kupatilu u teretani.

Goran Milivojević – Munja / Foto: Privatna arhiva

U petak uveče u 22:00 časova, nakon završene ženske odbojkaške utakmice, trener je primetio beživotno telo u kupatilu Gorana Milivojevića (44) čuvara u sportskoj dvorani u Altavila, i odmah je pozvao hitnu pomoć.

Dolaskom hitne pomoći na lice mesta oko 22:05 časova, lekari su pokušavali na sve moguće načine da reanimiraju nesrećnog Gorana, ali lekari su u 22:30 časova, mogli samo da konstatuju smrt usled infarkta.

TPKNEWS

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker