NOVA TRAGEDIJA: Radnik građevinske firme iz Požarevca obesio se o skelu u osnovnoj školi

Muškarac (50) iz aleksinačkog sela Prćilova pronađen je danas oko 10 časova obešen o skelu na gradilištu Osnovne škole „Ljupče Nikolić“ u Aleksincu. Nesrećnog čoveka pronašle su kolege koje su se vratile da nastave radove nakon pauze za doručak.

Foto: Ilustracija/M.Đ.

Direktor škole Toplica Petrović potvrđuje da je obavešten o ovom događaju i izražava žaljenje što je iz još nepoznatih razloga na tako tužan način izgubljen jedan život.

– Taj čovek je radnik jedne firme iz Požarevca koja je na tenderu za obnovu fasade i zamenu stolarije, izabrana da izvede radove. Nisam poznavao nikog od njih, viđao sam ih, učtivo bi razmenili pozdrave, ponudili bismo ih kafom i to je sve. Kako sam čuo, radnici su jutros doručkovali a on nije bio sa njima. Nakon okončanja pauze, po povratku na gradilište, zatekli su ga obešenog – rekao je Petrović.

Policija obavila uviđaj na mestu tragedije.

(Tpknews.com/S.A./Mediji)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker