EKSPRESNA KAZNA: Srbin krao struju u Minhenu, dobio 120 dana zatvora

Utvrđeno je da je mladić u svojoj zgradi krao struju i priključivao se na divlje. On se nije pojavio na zakazanom suđenju, pa je sud izdao nalog za njegovo hapšenje.

Nemačka policija uhapsila je dvadesetpetogodišnjeg Srbina, za kojim su postojala dva naloga za hapšenje jer je u Minhenu krao struju. Kako se navodi, tužilaštvo ga tereti za krivično delo krađe električne energije.

Utvrđeno je da je mladić u svojoj zgradi krao struju i priključivao se na divlje. On se nije pojavio na zakazanom suđenju, pa je sud izdao nalog za njegovo hapšenje.

– Reč je o mladiću koji je već ranije novčano kažnjen i osuđen zbog pronevere. On je kaznu u ratama uplaćivao prvih meseci, ali je kasnije prestao, pa je zbog toga naloženo njegovo hapšenje – navode mediji.

Tokom potrage za njim došli su do stana u kom mladić živi.

– Pošto nije otvarao vrata, policija je provalila. Srbin je ležao na kauču, igrao igrice na laptopu i nije pokazivao nikakav otpor. Šokirao se kada je video policajce, oči su mu se razrogačile, ali je bez reči pristao da pođe s policijom. Pošto nije imao novca da plati kaznu, osuđen je na četiri meseca zatvora – prenose mediji.

(Kurir)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker