SNIMAK DIVLJAČKE VOŽNJE KOD GOLUPCA: Preticao u nepreglednoj krivini kolonu motociklista (VIDEO)

Zbog nepažnje i bahatosti u saobraćaju svakodnevno smo svedoci saobraćajnih nesreća, a statistika Ministarstva unutrašnjih poslova kaže da je od početka godine do kraja avgusta poginula 291 osoba, kao da nije dovoljna da vozači pripaze na svoje ponašanje.

Screenshot

Na društvenim mrežama je osvanuo jeziv snimak na kojem je umalo došlo do strašne tragedije, gde je još jedna saobraćajna nesreća izbegnuta za dlaku, na ulazu u Golubac iz smera Kladova, kada je vozač preticao više motociklista, a u susret mu je naišao drugi automobil koji je prikočio i sprečio tragediju!

Kako se vidi na snimku, automobil je krenuo da pretiče više motocikala preko isprekidane linije, da bi ga sačekala puna linija, ali i krivina iz koje se pojavio automobil kojeg očito bahati vozač nije očekivao. Na svu sreću, taj vozač je prikočio i tragedija je izbegnuta.

“BESPOVRATNO ODUZIMANJE DOZVOLE”

Ljudi su u komentarima osudili takvo ponašanje na putu, uglavnom uz konstataciju da vozaču treba oduzeti vozačku dozvolu.

– Bespovratno oduzimanje dozvole i malo zatvorske kazne da se nauče pameti, ovo je pokušaj ubistva…- jedan je od komentara.

Drugi korisnik smatra da “definitivno treba minimalno 90 odsto ljudi u svetu oduzeti vozačku dozvolu”.

– Auto škole da uvedu neke žestoke testove ko može da obučava i ko uopšte može da krene sa vožnjom. Ovo više nije normalno nikako – napisao je jedan od korisnika.

(Tpknews.com/192_rs)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker