DRSKA PLJAČKA: Smederevac ukrao predsedniku opštine Petrovac na Mlavi 160 hiljade dinara!?

Neprijatnu situaciju zatekao je vlasnik bara-picerije “Deja vu” u centru Petrovca na Mlavi prilikom kontrole pazara.

Umesto da su računi plaćeni, novac koji je za to bio namenjen je nestao, a radnik Dragan Radojević (35) iz Vranova kod Smedereva, je pobegao.

Kako saznaje TPKNEWS, Radojević je oko 10. maja uzeo iz kase 160 hiljade dinara, ali Dragan Ilić koji je ovaj lokal uzeo pod zakup, nije slučaj prijavio policiji.

Naime, kako saznajemo, Dragan Ilić ovu krađu nije prijavo policiji jer je njemu uz dogovor lokal ustupio na korišćenje Dragomir Nedinić, polubrat predsednika opštine Petrovca na Mlavi, Duška Nedinića, za koji navodno Dragan plaća mesečnu kiriju, 3 hiljade evra. U suštini tih 3 hiljade evra kirije služe Dušku Nediniću samo kao pokriće i diverzija za korupciju.

Inače kako smo saznali, predsednik opštine Petrovca na Mlavi, Duško Nedinić, nakon kupovine, ovaj lokala je stavio na ime njegovog oca Peru Nedinića. Nakon toga, bar-piceriju “Deja vu” je otvori Dragomir Nedinić, polubrat Duška Nedinića, koga je Duškov otac do skoro priznao za sina, a koji je ustupio bar-piceriju Draganu Iliću.

(Tpknews.com)

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker