ŠAMPIONI SRBIJE: Opština Veliko Gradište, nagradila pionire VGSK (FOTO/VIDEO)

Predsednik opštine Veliko Gradište, Dragan Milić, organizovao je svečani prijem pionira VGSK – šampiona prvenstva Srbije u odbojci 2017, održanog u Zrenjaninu.

Treneri, Radomir Veličković i Dejan Milanović, izvestili su predsednika o postignutom uspehu i, u ime kluba, uručili mu na poklon osvojenu medalju.

‘’Zaista ste postigli veliki uspeh, već smo se navikli da se vraćate kao prvaci. Hvala vam na ovoj medalji. Zajedno sa prvacima na školskom republičkom takmičenju u odbojci, džudou i karateu nagradili smo vas putem u Veneciju, a sada smo vam pripremili trenerke i lopte, a za leto vaučere za bazene Silver Lejka.’’, najavio je Milić.

Predsednik je istakao da opština svojim programom podržava omladinu u sportu kako bi obezbedila najbolje uslove za trening i takmičenja. Ovom prilikom, on je pohvalio i prisutne saradnike, zaslužne za uspeh sportista – saradnika za sport, Sašu Pantića, predstavnika Sportskog saveza opštine Veliko Gradište, Dušana Banovića, i direktora Javne ustanove SCVG, Sašu Brankovića.

Da podsetimo, pioniri su osvojili prvenstvo bez ijednog izgubljenog seta. Donevši svom gradu zlato, ova mlada ekipa potvrdila je uspehe starijih igrača ovog kluba.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker