SAMO U KOSTOLCU: Neko vam je umro? A da kupite auto?

Svako ko je juče stao ispred oglasne table gde se lepe umrlice u centru Kostolca, prenrazio se!

Oglasna tabla u Kostolcu / Foto: Privatna arhiva

Na njenoj sredini, na kojoj nije bilo ni pedlja mesta, šepurio se oglas za prodaju automobila, sa sve brojem mobilnog telefona prodavca! Da stvar bude gora, on je svojim oglasom prelepio nečju umrlicu, pokazujući svoju bahatost, nepoštovanje i nekulturu! Napisao je da prodaje “sitroena ksaru”. Mnogim ljudima je to zasmetalo.

– Bahatost tog čoveka ne može da se izmeri! Najgore je što njegov gest pokazuje koliko smo posrnuli, kada su važnije pare od svega! Tu tablu pogleda svaki stanovnik grada, jer je jedinstvena zbog toga što se tamo lepe umrlice. I služi samo za to. U Kostolcu, koji ima 15.000 stanovnika, tokom decembra i januara umrlo je 250 ljudi! Sahrane su se čekale i po pet dana – navodi jedan meštanin Kostolca.

TPKNEWS/Alo!

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker