PROTEST POGREBNIKA: I Drnda je za štrajk

Beogradska privatna pogrebna preduzeća štrajkuju, jer traže od nadležnih da ih izjednači po pravima sa Javnokomunalnim pogrebnim preduzećima.

Ovim protestima pridružilo se najpoznatije i najveće pogrebno preduzeće, kako u Požarevcu, tako i u čitavom Braničevskom okrugu, „Drnda“.

Vlasnik „Drnde“, koje je postalo poznato širom Srbije i Evrope, pošto je na večni počinak u Požarevcu dovezao bivšeg predsednika Srbije Slobodana Miloševića, Radiša Mihajlović kaže da on i preduzeće na čijem je čelu u potpunosti podržavaju kolege iz Beograda u svim zahtevima jer su 100% u pravu.

Radiša Mihajlović Drnda

– Naravno da podržavamo zahteve naših beogradskih kolega, jer su im zahtevi opravdani. Ne može Javna pogrebna preduzeća da budu privilegovana na štetu nas. Mi ne tražimo ništa ekstra, već samo da radimo pod jednakm uslovima. Nadam se da će štrajk uspeti. Na protest nisam mogao da idem, ali je otišao moj sin i tamo se još nalazi. Biće tamo dok se ne ispune naši zahtevi – kategoričan je vlasnik „Drnde“.

M.V.

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker