Letnja kampanja dobrovoljnog davanja krvi na Trgu u Velikom Gradištu

Crveni krst Veliko Gradište u saradnji sa republičkim Institutom za transfuziju krvi – Beograd organizuje akciju dobrovoljnog davanja krvi koja će se održati u ponedeljak 17. jula 2017. godine, u vremenu od 9 do 15 časova, u Velikom Gradištu na Trgu Mladena Miloradovića (centar grada).

Crveni krst poziva sve dosadašnje davaoce krvi koji su bezbroj puta do sada uzeli učešće u ovim akcijama kao i potencijalne davaoce krvi koji to treba da urade prvi put da iskažu svoju humanost i uzmu učešće u ovoj humanoj akciji.

TPKNEWS/Crveni krst Veliko Gradište

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker