UHAPŠEN POLICAJAC IZ ALEKSINCA: Presretao i pelješio kamiondžije na auto-putu!

Policijski službenik iz PS Aleksinac D. I. uhapšen je zbog sumnje da je dok je bio na dužnosti tokom kontrole saobraćaja na auto-putu, kod Deligrada službenim vozilom presretao vozače i od njih uzimao novac.

Kako se nezvanično saznaje, policajac D. I. je više puta dok je bio na dužnosti na autoputu Niš – Beograd, službenim vozilom i sa upaljenom rotacijom prilazio teretnim vozilima, uglavnom strancima koji su bili zaustavljeni na nekom od parkinga, predstavljao se kao policajac i uzimao im najčešće 5 ili 10 evra.

D. I. bi se predstavljao i kao policajac zadužen za obezbeđenje parking prostora i kontrolu saobraćaja, a poslednji put je to učinio sinoć.

Više javno tužilaštvo u Nišu odredilo mu je zadžavanje.

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker