NAKON 20 GODINA ASFALT BEZ IVIČNJAKA: Pri kraju radovi na završetku dela puta Zatonje – Biskuplje (FOTO)

Nakon 20 godina, 1.500 metara deonice regionalnog dela puta Zatonje-Biskuplje u opštini Veliko Gradište, biće asfaltirana.

Radovi na završetku dela puta Zatonje-Biskuplje, u dužini od 1.500 metara, privode se ovih dana kraju, a tim povodom lokaciju su juče obišli predstavnici lokalne samouprave, sa predsednikom opštine Veliko Gradište, Draganom Milićem, Savet Mesne zajednice Zatonje i članovi republičkog nadzora.

Radove, u vrednosti od oko 50 miliona dinara, finansira Javno preduzeće Putevi Srbije.

Ova deonica regionalnog puta biće napokon asfaltirana nakon 20 godina, a pored okolnih sela Rama, Kisiljeva, Biskuplja i Zatonja, put će omogućiti kvalitetniji pristup do Ramske tvrđave koja je u završnoj fazi restauracije i već je ušla u ponudu turističkih agencija.

Mada, u suštini ovaj deo puta od 1.500 metara koji je asfaltiran napokon nakon 20 godina, i to bez ivičnjaka, verovatno će da propadne kroz godinu dana, ali bolje i tako nego nikako.

TPKNEWS/SOVG

PROČITAJ I

Leave a Reply

Ово веб место користи Акисмет како би смањило непожељне. Сазнајте како се ваши коментари обрађују.

Back to top button

Otkriven AdBlocker

Da bi ste nastavili dalje sa čitanjem objave, isključite AdBlocker